Made in Italy

Bord med formet glasplade og buet metalbund - Piacere

  • Made in Italy
  • Kode: PIACERE
kr 67550,47 kr 84438,08 -20%
Ved at købe dette produkt får du
Krystalglassæt med 18 dele
18-delt krystalglassæt fremstillet i Italien - Luxuryglass25
Leveringstider 30 arbejdsdage
Fladt materiale glas
Basismateriale metal

Glasbord og metalbund

Stuebord med glasplade fastgjort til understellet med metalstifter og central understel i buet metal . De højdejusterbare fødder , skjult under bunden, tillader perfekt nivellering af bordet.

Dette bord kombinerer moderne design med alsidig funktionalitet , hvilket gør det til en uundværlig tilføjelse til ethvert moderne rum. Med sin glasplade reflekterer bordet ikke kun lyset subtilt og elegant, men tilbyder også en holdbar og rengøringsvenlig overflade, perfekt til hverdagsbrug.

De buede metalbaser giver med deres glatte, flydende form robust stabilitet, mens de tilføjer et strejf af moderne sofistikering . Dette design gør bordet ideelt både som midtpunkt i en spisestue og som arbejdsbord i et arbejdsværelse eller hjemmekontor, hvilket giver stor visuel effekt og maksimal funktionalitet.

Elegant, praktisk og enormt charmerende , dette bord er et must for alle, der ønsker at blande stil med praktisk i moderne omgivelser.

Tilgængelige finish:
  • røget top, børstet titanium base
  • ekstra klar top, metallisk champagnebund
Tilgængelige størrelser:
  • længde 200 x dybde 110 x højde 75 cm - base 145x87 cm
  • længde 220 x dybde 110 x højde 75 cm - base 145x87 cm
  • længde 240 x dybde 110 x højde 75 cm - base 145x87 cm
  • længde 260 x dybde 110 x højde 75 cm - base 185x87 cm
  • længde 280 x dybde 110 x højde 75 cm - base 185x87 cm
  • længde 300 x dybde 110 x højde 75 cm - base 225x87 cm
  • længde 320 x dybde 120 x højde 75 cm - base 225x87 cm
NB: Yderligere finish er tilgængelige.
Kontakt os for yderligere information eller for et tilbud ved at bruge formularen " Anmod om information ".
Produkter, der kan være af interesse for dig
Email Newsletter
Newsletter
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro