Made in Italy

Havesofa i teak og WaProLace med pude Made in Italy - Oracle

  • Made in Italy
  • Kode: ORACOLO9
kr 71137,34 kr 88921,61 -20%
Ved at købe dette produkt får du
Middagsservice i porcelæn 18 stk.
Viadurini tilbyder Natural Mood by Tognana sæt med 18 porcelænstallerkener
Materiale Teaktræ, WaProLace
Leveringstider En uge
Længde (cm) 260
Dybde (cm) 100
Højde (cm) 65

Udendørs sofa i teaktræ og WaProLace Made in Italy.

Sofa velegnet til enhver form for udendørs miljø og håndlavet i Italien . Fremstillet af teaktræ , et ædle materiale med fremragende tekniske egenskaber, og WaProLace , en manuelt vævet syntetisk fiber . Sofaen den inkluderer en sædehynde i aftageligt 100 % akrylstof. Rygpuden medfølger ikke.

Sofaen tilhører en moderne kollektion med et essentielt design , hvor renheden af linjerne fortælles gennem den elegante kombination af teak og WaProLace syntetiske fibre , vævet i hånden. Håndværket og sans for detaljer er de identificerende træk, som de mange produkter i kollektionen består af.

NB : Pudebetrækket fås i andre farver, kan fås på forespørgsel. Pyntepuder medfølger ikke.
Kontakt os for mere information eller for at anmode om et personligt tilbud ved at udfylde den relevante formular "Anmod om oplysninger" .
Produkter, der kan være af interesse for dig
Email Newsletter
Newsletter
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro